Zbliża się okres rozliczania podatku dochodowego. Komu przekazać 1 % podatku za 2019 rok?

podatek dochodowy - komu przekazać 1% podatku za 2019

Zbliża się okres, kiedy będziemy rozliczać podatek dochodowy. Niejeden z nas będzie zastanawiał się, komu przekazać 1% procent podatku za 2019 roku. Chcielibyśmy przypomnieć, że fundacja Sancta Familia jest organizacją pożytku publicznego, a nasz numer KRS to 0000249623. Jeżeli planujesz samodzielnie rozliczyć podatek, to dokładne informacje o tym, jak wypełnić PIT 37, znajdziesz na naszej stronie 1% podatku.

Dla osób, które wolą skorzystać z programu do rozliczania PIT, przygotowujemy w tym roku ułatwienie. Jeżeli uważnie czytałeś naszą nową stronę, na pewno nie umknął Twojej uwadze serwis fanimani.pl. O tym, że dzięki niemu możesz nas wspierać nie wydając dodatkowo ani złotówki, pisaliśmy na stronie Codzienne zakupy przez internet. Serwis przygotował program do rozliczania podatków. Dzięki niemu łatwo wykonasz rozliczenie podatku dochodowego za rok 2019. Dodatkowo nie musisz się wtedy martwić, komu przekazać 1% podatku za 2019 rok, bo przechodząc do rozliczenia podatku bezpośrednio z naszej strony, zostanie automatycznie wpisany do PITu numer KRS fundacji Sancta Familia. Jesteśmy obecnie na etapie wdrażania i testowania tego rozwiązania, żeby udostępnić je na naszej stronie na początku lutego.

Jeżeli więc Twoja odpowiedź na pytanie „Komu przekazać 1% podatku za 2019 rok?” brzmi „1% podatku chcę przekazać dla fundacji Sancta Familia.”, to zachęcamy Cię do przeczytania informacji o tym, jak prawidłowo wypełnić PIT lub skorzystania z udostępnionego przez nas już wkrótce programu do rozliczania podatku dochodowego. Jeżeli nadal nie wiesz, kogo chciałbyś wesprzeć swoim 1% – zapraszamy do poczytania o projektach prowadzonych przez fundację Sancta Familia. Może uda nam się Ciebie przekonać, że warto wspierać lokalne, małe fundacje.