Poradnia rodzinna Wrocław

Poradnia rodzinna

Fundacja Sancta Familia prowadzi poradnię rodzinną, która mieści się na ul. Monte Cassino 64 we Wrocławiu. Wszystkich porad udzielamy bezpłatnie, dzięki temu z pomocy specjalistów może skorzystać każda osoba potrzebująca wsparcia. W naszej ofercie znajdują się spotkania z psychologiem, pedagogiem, terapeutą uzależnień, doradcą życia rodzinnego i nauczycielem naturalnego planowania rodziny. Prowadzimy terapie indywidualną jak i rodzinną oraz terapię uzależnień (od alkoholu, środków psychoaktywnych , hazardu, internetu), a także terapię dla DDA. Mamy również doświadczenie w tematyce przemocy w rodzinie, zaburzeniach depresyjnych czy psychosomatycznych. 

Spotkania w naszej poradni rodzinnej odbywają się według harmonogramu publikowanego na stronie harmonogram pracy fundacji Sancta Familia. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie pomocą naszych specjalistów, prosimy o umawianie wizyt poprzez kontakt bezpośrednio z naszą fundacją telefonicznie pod numerem telefonu +48 517 45 35 75 lub drogą mailową pod adresem fundacja@safa.org.pl 

Jeżeli potrzebujesz pomocy, nie wahaj się i umów na spotkanie. W przypadku, gdy znasz kogoś, komu taka pomoc jest potrzebna, przekaż mu informacje o naszej poradni rodzinnej. Nikt nie powinien pozostać bez wsparcia w trudnych momentach życia. Jeżeli wolne terminy nie będą dostępne wystarczająco szybko, wtedy można poszukać pomocy w innych ośrodkach. Aktualna lista dostępna jest tutaj: poradnia rodzinna w mieście Wrocław.

Osoba z maską potrzebująca wsparcia poradni rodzinnej