Możesz pomóc

Jak możesz pomóc fundacji Sancta Familia?

Dziękujemy za Twoje zainteresowanie i chęć udzielenia wsparcia fundacji Sancta Familia. Jest to dla nas niezwykle ważne, ponieważ pomaga nam zwiększać zakres naszych działań i oferowanej pomocy.

Jak możesz pomóc fundacji Sancta Familia? Zdecyduj, czy wolisz przekazać nam środki finansowe, czy też podzielić się swoim czasem i umiejętnościami. A jeżeli nie dysponujesz ani jednym ani drugim? Na taką sytuację też mamy pomysł.  Przede wszystkim zapoznaj się z kilkoma sposobami, poprzez które możesz pomóc naszej fundacji. Znane przysłowie mówi: „Ziarnko do ziarnka” i doskonale obrazuje to sytuację, gdy wiele osób wspiera naszą fundację nawet niewielkimi kwotami. Szczegółowe informacje o wybranej przez Ciebie formie wsparcia otrzymasz na kolejnych stronach, gdy klikniesz w przycisk „Sprawdź szczegóły”.

Rób codzienne zakupy w przez internet, a przy okazji wspieraj nas finansowo nie wydając dodatkowych pieniędzy

Wiemy, że brzmi to nieprawdopodobne, ale jest możliwe. Wszystko za sprawą strony fanimani.pl, dzięki której wspieranie różnych organizacji stało się dziecinnie proste. Wymaga jedynie zalogowania się do serwisu i wskazania fundacji Sancta Familia jako wspieranej organizacji. Pieniądze przekazywane są przez sklep, w którym dokonałeś zakupów. Pochodzą z części Twojej płatności, dlatego też nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Szczegółowe informacje o tym rodzaju wsparcia znajdziesz po kliknięciu w poniższy przycisk:

Przekaż darowiznę dla fundacji Sancta Familia

W każdym momencie możesz przekazać darowiznę dla fundacji dokonując wpłaty bezpośrednio na nasze konto. Pamiętaj, że darowiznę możesz odliczyć od dochodu w rozliczeniu rocznym. Wystarczy zachować potwierdzenie wpłaty. Szczegółowe informacje i potrzebne dane znajdziesz po kliknięciu w poniższy przycisk:

Przekaż fundacji swój 1% podatku

Podczas składania rocznego zeznania podatkowego masz możliwość wskazania organizacji, do której ma trafić 1% Twojego podatku. Jeżeli podasz KRS Fundacji Sancta Familia , to część Twojego podatku trafi do nas. Szczegółowe informacje wraz z numerem KRS znajdziesz po kliknięciu w poniższy przycisk:

Zostań wolontariuszem w fundacji

Czasem potrzebujemy dodatkowych rąk do pracy. Najczęściej jest to pomoc cykliczna, bo w pracy z dziećmi lub osobami starszymi ważna jest stabilizacja i częste zmiany nie są wskazane. Zdarzają się jednak także akcje jednorazowe, jak chociażby Wigilia dla naszych podopiecznych. Szczegółowe informacje o wolontariacie znajdziesz po kliknięciu w poniższy przycisk:

Poinformuj rodzinę i znajomych o fundacji Sancta Familia, a przede wszystkim o projektach, które realizujemy

Miałeś okazję brać udział w którymś z naszych projektów albo korzystałeś z pomocy poradni? Bez względu na to skąd wiesz o naszej fundacji, możesz podzielić się tą wiedzą z kolejnymi osobami. Być może ktoś w Twojej rodzinie lub wśród znajomych też potrzebuje pomocy i dzięki Tobie znajdzie właściwe miejsce, w którym ją uzyska? Albo zechce nas wesprzeć, bo uzna Twoją rekomendację za wartościową? W obecnych czasach informacja jest bardzo cenna, dlatego nie zatrzymuj jej tylko dla siebie.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, gdy doświadczamy wsparcia od zupełnie obcych ludzi. Mamy głowę pełną pomysłów, ale nie będziemy mogli ich zrealizować, jeżeli fundacja nie pozyska odpowiednich środków. Dlatego staramy się zdobyć możliwie jak największą ilość darczyńców, by móc zrealizować nasze cele. Mamy nadzieję, że teraz, gdy wiesz już jak możesz pomóc naszej fundacji, zechcesz przynajmniej robić zakupy poprzez serwis fanimani.pl. To forma wsparcia, która wymaga tylko kilku dodatkowych kliknięć przy korzystaniu z zakupów online, a dodatkowo nie kosztuje Cię nic więcej ponad to, co planowałeś wydać.