Twoje codzienne zakupy przez internet

Czy wiesz, że możesz pomóc naszej Fundacji nie wydając dodatkowych pieniędzy?

Wydaje się to niemożliwe? My też tak myśleliśmy, ale dzięki fanimani.pl zmieniliśmy zdanie. Teraz wsparcie Fundacji jest dziecinnie proste i na wyciągnięcie ręki. Kiedy robisz zakupy przez internet, część z Twoich wydanych pieniędzy może trafić do naszej Fundacji. Wystarczy założyć konto na fanimani.pl, a następnie przejść do wybranego sklepu poprzez ich stronę. Kupujesz na allegro? mediamarkt.pl? merlin.pl? Obecnie już ponad 1700 sklepów i serwisów bierze udział w tej akcji. Żeby ułatwić sobie ich wyszukiwanie, wystarczy dodać do swojej przeglądarki Przypominajkę. Wykryje ona, czy dany sklep jest partnerem fanimani.pl 

Jak wspierać Fundację podczas robienia zakupów

Krok 1:

Wejdź na stronę fanimani.pl. Jeżeli zrobisz to z naszego linku, to za Twoje pierwsze zakupy Fundacja otrzyma dodatkowe wsparcie od serwisu.

Krok 2:

Poniżej baneru, który zobaczyłeś w kroku 1, znajduje się formularz rejestracji. Wypełnij go lub zarejestruj się za pomocą facebooka.

Krok 3:

Zostaniesz przeniesiony na stronę fanimani.pl, gdzie wybierasz organizację, której chcesz pomóc. W tym celu kliknij „Wybierz organizację”.

 

Krok 4:

W polu wyszukiwarki wpisz Sancta Familia i kliknij „Szukaj”.

Krok 5:

Gdy zostanie znaleziona nasza Fundacja, należy kliknąć logo, by przejść do kolejnej strony.

Krok 6:

Na stronie Fundacji kliknij „Wspieram”. W ten sposób zaznaczysz, że chcesz przekazać swoje wsparcie właśnie naszej Fundacji.

Krok 7:

Teraz wystarczy robić zakupy przechodząc na stronę sklepu ze strony fanimani.pl/sklepy/

Aby ułatwić sobie ten proces -zainstaluj Przypominajkę. Jest to dodatek do przeglądarki, który pokaże Ci, który sklep bierze udział w akcji i przypomni Ci o przekazaniu darowizny W każdej przeglądarce, z której korzystasz, musisz to zrobić osobno, wchodząc na stronę fanimani.pl/aplikacje/

Krok 8:

Po wejściu na stronę sklepu lub serwisu takiego jak allegro, przypominajka pozwoli szybko aktywować darowiznę. Jeżeli nie jesteś zalogowany do fanimani.pl, to zostaniesz poproszony o zalogowanie, natomiast zalogowani użytkownicy przejdą od razu do zakupów.

Krok 9:

W każdej chwili możesz sprawdzić, czy masz aktywowaną darowiznę. Z boku strony wyświetli się odpowiednia ikona.

Korzystając z podanego powyżej rozwiązania wsparcie Fundacji nie kosztuje Cię ani złotówki więcej niż to, co planowałeś wydać na codzienne zakupy. Dla Ciebie to niewielki wysiłek, dla nas szansa na zwiększenie zakresu naszej pomocy. Nie zwlekaj i załóż konto na fanimani.pl. Oprócz tego możesz nadal przekazać nam 1,5% podatku lub skorzystać z opcji darowizna dla Fundacji Sancta Familia