Pomoc prawna

Porady prawne dla mieszkańców Wrocławia

Czasem zdarzają się w życiu sytuacje, gdy niezbędna jest pomoc prawna udzielona przez wyspecjalizowanego prawnika. Pojawia się wtedy przede wszystkim pytanie – ile to będzie kosztować i czy będzie mnie na to stać? Teraz już nie musisz się tym martwić, ponieważ porady prawne dla mieszkańców Wrocławia są obecnie całkowicie bezpłatne. Masz do wyboru dwie opcje. Sprawdź, która będzie dla Ciebie wygodniejsza, a następnie zobacz szczegółowe informacje o sposobie uzyskania wsparcia. 

Porady udzielane w każdą środę w godzinach 17.00-20.00 w siedzibie fundacji.

Żeby skorzystać z pomocy prawnika wystarczy przyjść w godzinach jego pracy do poradni. Nie trzeba się wcześniej umawiać na spotkanie.

 

Sprawdź szczegóły

Porady udzielane od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 przy ul. Ignuta 125.

Żeby umówić się na spotkanie skontaktuj się  z Punktem Nieodpłatnej Pomocy Prawnej:

tel.: 71 777 77 77  https://npp.wroclaw.pl

Sprawdź szczegóły

Porady prawne we Wrocławiu udzielne są przez przez doświadczonych prawników, aplikantów, adwokatów lub radców prawnych. Dzięki temu otrzymasz rzetelną i fachową informację, co z pewnością przyspieszy i ułatwi rozwiązanie problemu. A zatem, jeżeli borykasz się z trudnościami, których materia związana jest z kwestiami prawnymi, w pierwszej kolejności umów się na spotkanie. Podobnie jak w przypadku choroby korzystasz z pomocy lekarza, tak przy problemie prawnym nie wahaj się skorzystać z usług prawnika. 

Nieodpłatna pomoc prawna może dotyczyć:

– prawa pracy,
– przygotowania do rozpoczęcia działalności gospodarczej,
– prawa cywilnego,
– prawa karnego,
– prawa administracyjnego,
– prawa ubezpieczeń społecznych,
– prawa rodzinnego,
– prawa podatkowego z wyłączeniem spraw podatkowych związanych z prowadzeniem działalności gospodarcze

Z pewnością znasz kogoś, kto potrzebuje porady prawnej. Koniecznie przekaż mu te informacje. Być może nie wie o takiej możliwości, a w konsekwencji korzysta z porad internetowych, które nie zawsze są dopasowane do indywidualnej sytuacji. Dzięki Tobie on również będzie miał szanse na fachową pomoc.